אודות החברה

 

Relax Market Ltd מציגה בשוק הישראלי מכשירי עיסוי ניידים וכורסאות עיסוי מאז שנת 2014. לחברה – סניפים בהרצליה (קניון ארנה) וקרית אתא (קניון שער הצפון) , וכן חנות מקוונת למכירה דיגיטלית.

אנו מנהלים סחר סיטונאי וקמעונאי של מכשירי עיסוי, ולנו יש את כל המשאבים הדרושים להבטחת איכות גבוהה של המוצרים ושירות לקוחות נגיש.

מעל 300 סוגי מוצרים – אצלנו תוכלו למצוא את כל הדרוש לשמירה על בריאות הגוף ולשיפור איכות החיים.

הקונספט שלנו

חברה Relax Market פועלת בתחום ההפצה ועוסקת באספקה והובלה לצרכן הישראלי של מכשירי עיסוי ומוצרים אחרים המיועדים לשמירה על אורח חיים בריא, ממיטב היצרנים בעולם.

החזון שלנו

ליצור תנאים למנוחה אופטימלית והרפיה בריאה עבור לקוחותינו, בעזרת הפתרונות החדשניים והמקצועיים ביותר בהם ניתן להשתמש בבית בכל עת.

ערכי הליבה שלנו

שימת הלקוח במקום ראשון

  • חדשנות
  • אמינות
  • שיפור איכות החיים

מותגים איתם אנו עובדים ועליהם אנו סומכים

CASADA 

Relax Market Ltd הינה המפיצה הבלעדית של המותג Casada הבינלאומי אשר מוכר היטב בישראל.

חברה גרמנית Casada היא המותג המוכר ביותר בתחום הציוד לעיסוי באירופה. המותג הוקם בשנת 2000 בגרמניה ומאז הוא המוביל הבלתי מעורער בייצור מכשירי עיסוי. כל כורסת עיסוי רביעית הנמכרת באירופה היא מבית Casada. החברה פועלת ב -38 מדינות בעולם מזה 20 שנה.

בחנות שלנו תמצאו מגוון מוצרי Casada לרבות כורסאות עיסוי, מכשירי עיסוי לרגליים, לגב ולצוואר.

BREO

החברה קיימת החל משנת 2000, היא מיוצגת בכל רחבי העולם (ארה"ב, בריטניה \ אירופה, אסיה (יפן, קוריאה, סין וטייוואן), רוסיה ועוד'). החברה עוסקת במחקר ופיתוח מוצרים חדשניים מזה שנים רבות, תוך שילוב של רפואה סינית מסורתית עם מדע וטכנולוגיה מודרניים.

לחברת Breo – יותר מ -700 פטנטים, היא זכתה בפרסים גרמניים Red Dot Award ו- IF Award  וכן ביותר   מ-10 פרסי עיצוב בינלאומיים.

בחנות שלנו תמצאו מגוון מוצרים מבית Breo לרבות מכשירי עיסוי ניידים שניתן להשתמש בהם בבית, במשרד או בנסיעות. אלה כוללים: מכשירי עיסוי לראש, לעיניים, לצוואר ולכפות הידיים.

WALKINGPAD

מותג זה הנו פרי פיתוח של חברת KingSmith Technology Co., Ltd אשר נכללת בין חברי ה-Xiaomi Ecological Chain Enterprise. המטרה העיקרית של החברה היא לעזור לאנשים הממעיטים בפעילות גופנית לקיים אורח חיים בריא ולשמור על בריאותם.

Walkingpad הוא ההליכון הנייד הראשון בעולם. הליכונים אלה נוצרו בשיקגו על ידי צוות של פרופסורים, מדעני ספורט, מהנדסי מכונות וחשמלאים, וכן מומחים לעיצוב מוצרים.

Walkingpad זכה בפרסRed Dot Award 2019  ובפרס IF Award 2019  בשל המראה המעולה של המכשיר, פרטי הייצור המצוינים, קונספט הקיפול המוקפד ומנגנון ההפעלה החכמה שלו.

סניפים:

  • הרצליה ,קניון ארנה, השונית 2, קומה 0
  • קרית אתא, קניו שער הצפון, קןמה 1, כניסה ליד שופרסל

טל 073-7588880

פקס 09-8904333