מתנות

מתנות

לקראת כל חג או אירוע שבא וקרב אנו ככלל מתמודדים עם דילמות: אילו מתנות ייחודיות להעניק לקרובינו ואהובינו?

בין אם אנו מחפשים מתנה לגבר או מנסים לבחור מתנה מפנקת לאישה, לרגל יום הולדת, יום נישואים, חתונה, ראש השנה או פסח, אנו בהחלט רוצים שהמתנה תהיה שימושית ושמקבל המתנה ייהנה מהשימוש בה.

תדאגו לדבר החשוב ביותר – לבריאותם של היקירים שלכם, והם ללא ספק יודו לכם לא רק במעמד קבלת המתנה אלא גם כעבור זמן מה, כאשר יברכו אתכם על המתנה ה"בריאה". כדאי לרכוש ולתת במתנה רק דברים נחוצים ומועילים! 

החנות המקוונת שלנו שמחה להציע ללקוחותיה רעיונות יצירתיים לביצוע משימה מאתגרת זו.

מתנות עם ערך לאנשים יקרים

מה לתת במתנה לאדם שיש לו הכל? תודו – זוהי אחת המשימות המאתגרות ביותר. אמנם, ככל שאירוע חגיגי קרב ובא, אנחנו פוקדים חנויות בקניונים, מדפדפים בקטלוגים של חנויות מקוונות ומשתדלים לרצות ולשמח את יקירינו, את עמיתינו, את הממונים עלינו או השותפים העסקיים. כדאי שלכל אירוע תעשו בחירה על בסיס גישה אישית. חנות Casada Israel מציגה מתנות יוקרה בלעדיות ומקוריות.

כורסת עיסוי Casada Hilton 2

את מנסה לחשוב מה לקנות במתנה לבן זוגך, לבוס או לאביך לרגל האירוע הבא? היצרן הגרמני של ציוד לעיסוי Casada מצא פתרון מושלם. כורסת עיסוי מדגם   Hiiton2

– הנה כורסא ייחודית במינה שאין דומה לה.

מנגנון הכורסא במהלך העיסוי לש את השרירים העמוקים, עוזר להפיג עייפות ולשכך כאב, יוצר תחושה שהעיסוי בגב, בצוואר, ברגליים ובידיים נעשה בידי מעסה מקצועי.

הזמינו באתר שלנו מתנה עבור הבוס או עבור קרוב משפחה מבוגר (מתנה לאב, אח, דוד), והוא יהיה אסיר תודה על תשומת לבך והחשיבה שלך על בריאותו.

מתנה לכל המשפחה

כורסת עיסוי Hilton 2 מציעה עיסוי מקיף ומשולב עם מגוון אפשרויות לכל המשפחה. הכורסא מוכנה לקבל לזרועותיה כל בן משפחה בכל שעה של יום ולילה. הכורסא בקלות ובנוחות מסתגלת לכל הפרמטרים ולכל הגבלות הגיל. גישה אישית לכל לקוח הפכה להיות המוטו של יצרן כורסאות העיסוי Casada.

כורסת עיסוי Hilton 2 מבצעת הן עיסוי של אזורים בודדים בגוף והן עיסוי מלא של כל הגוף. לפני תחילת הטיפול המחשב המובנה סורק את כל הגוף כדי לאתר אזורים בעיתיים. עבור אלה התוכנה תבחר הגדרות לעיסוי עדין יותר. כמו כן המחשב מבצע ניטור של כל המדדים החיוניים כאשר המשתמש שולט בכורסא בעזרת שלט רחוק נוח לשימוש.

 

מחפשים מתנות להוריכם לרגל יום הנישואין שלהם?

תעזרו ליקיריכם לשמור על בריאותם: תקנו עבורם כורסת עיסוי Casada Hilton 2.

מתנות לגברים

קשה לדמיין גבר מוצלח ללא רכב פרטי. ישנם כאלה שעבורם רכב – הנו אמצעי תחבורה בלבד, כאשר עבור אחרים – זהו מקור פרנסה קבועה או נוספת. כך או אחרת – קורה לעיתים קרובות שגבר מבלה בנהיגה יום שלם. לשחרר מתח בשרירים וכן להיפטר מתחושות הכאב באזור הגב אחרי נסיעה ארוכה יעזור מושב עיסוי.

מושב עיסוי Quattromed 3 – זוהי בחירה מצוינת מבחינת היחס שבין המחיר לאיכות. ברכישתו תמצאו פתרון מעולה למתנת יום הולדת עבור גבר. זהו פיתוח של חברה גרמנית Casada אשר יעניק לגבר שלך עונג אמיתי פשוטו כמשמעו. במושב העיסוי יש מנגנון עיסוי מובנה עם רולרים עשויים אבן ירקן. מושב זה מבצע עיסוי לישה, עיסוי רטט ושיאצו. הוא פועל על-די חיבור לשקעים רגילים ולמצית הנמצא ברכב. קחו את מושב העיסוי הביתה וטיפול

 עיסוי איכותי מובטח לכל המשפחה. 

מתנות לנשים

כדי לרצות את אהובת ליבך אינך חייב להיות בקי במותגי הקוסמטיקה המועדפים שלה או לדעת מהו גוון השפתון האהוב עליה. די בכך שתדאג לבריאותה. הביטוי הטוב ביותר לדאגה זו הוא רכישת מוצרי הבריאות. לצורך כך עליך לבקר דווקא בחנות המתנות שלנו.

מכשיר לעיסוי רגליים Casada FootInn 

עזור לבת הזוג שלך להירגע ולהרפות את הגוף אחרי יום עבודה מפרך. עקרון אלמנטים של העיסוי המכוונים לנקודות מסוימות בכפות הרגליים. טיפול כזה מעורר את מערכת העצבים ומשפיע על קצות העצבים בכף 

הרגל.עבודת הדגם FootInn נעוץ בעיסוי לחץ ובעיסוי רולרים. בזמן הטיפול אדם חווה הרגשה הזהה לזו שבטיפול עיסוי איכותי המבוצע בידי המעסה. במכשיר מופעלים 

 

כרית עיסוי Maxiwell 3 כחלופה למושב עיסוי

ניתן להשתמש בכרית עיסוי לצורך עיסוי של חלקי גוף שונים. אם אתם מעוניינים להעניק לאמא, סבתא או חברה מתנה מפנקת, הפתרון האולטימטיבי הוא להעניק לה מעסה אישי שתמיד יהיה לצידה. כרית עיסוי מהיצרן הגרמני תלווה אותה ביום-יום, ובנסיעות או בטיולים ארוכים תעזור להפיג עייפות בכתפיים ולשחרר מתח בשרירים.

 

הזמינו כרית עיסוי באתר שלנו, ומתנת יום הולדת תגיע לביתכם תוך ימים ספורים.

מתנות ייחודיות מסוג זה תמיד תהינה לטעמם של קרוביכם, כי הן מיועדות לשמירה על בריאותם.