מיטות עיסוי – במה לבחור?

מיטות עיסוי – במה לבחור?

ישנם שלושה סוגים של מיטות עיסוי: בעלות משטח אחיד, בעלות שני חלקים ובעלות שלושה חלקים.

ככל שמספר החלקים מהם מורכבת מיטת העיסוי גבוה יותר, כך עולה גם רמת הפונקציונאליות של המיטה. למשל, על מיטה בעלת שלושה חלקים ניתן לבצע כל סוג של עיסוי, היות ולמטופל יהיה נוח לשנות תנוחות לצורך עיסוי של כל חלקי גופו. פרט נוסף במבנה המיטה – פתחים לראש: זה מאפשר לבצע עיסוי צוואר וכתפיים בצורה נוחה ואיכותית יותר. כמו כן, יכולים להועיל הגלילים שמונחים מתחת לצוואר.

בין השדרוגים הפונקציונאליים חשוב לציין מנגנון לשינוי גובה המיטה. מנגנון זה יכול להיות אוטומאטי (כלומר, עם שלט רחוק) או מכאני (באמצעות מנוף עם ידית). זוהי פונקציה נוחה המאפשרת להתאים את גובה הציוד למטפל. במכוני יופי ומכוני עיסוי משתמשים במיטות נייחות. מיטות אלה הנן מאוד פרקטיות ובטיחותיות. אמנם, כדי לעבוד בתנאי הבית, יש אפשרות לרכוש מיטות עיסוי מתקפלות. הן קלות וקומפקטיות. מיטות עיסוי מסוג זה מיוצרות רק מחומרים טבעיים, אשר בטוחים לשימוש ע"י אדם ואינם מזיקים כלל.

ללא מיטת עיסוי טובה לא תקבלו עיסוי איכותי. לכן היא מהווה ציוד הכרחי בעבודה של מעסים מקצועיים. דגמים עכשוויים הנם עמידים, שימושיים ונוחים, והם ישרתו את המטפלים במשך עשרות שנים.

אף לאדם שאינו עוסק בעיסוי רכישת מיטה כזו תועיל מאוד. הרי אחרי הכל לאף אחד מאתנו אין ערובה שלא יהיו לנו בעיות בריאות, ועם זאת, למצוא מעסה טוב עם מיטת עיסוי כזאת לעיתים לא קל. וכך, תוכלו להזמין את המעסה אליכם הביתה ולקבל טיפול איכותי. למניעת מחלות ניתן לרכוש כורסת עיסוי, שהרי העיסוי הנעשה באמצעות כורסת עיסוי מודרנית אינו שונה מאוד מן העבודה של אנשי מקצוע.

עבור אדם עם מחלה כלשהי אשר הומלצה לו ע"י רופא סדרת עיסויים, מיטת עיסוי בבית – זהו צורך אמיתי. כי רק בשכיבה על מיטה כזאת ניתן לקבל עיסוי טוב ואיכותי, וזאת לשם החלמה מהירה. אי לכך, ברכישה זו אתם תורמים לבריאותכם בעתיד.

דגמים מודרניים מיוצרים לפי טכנולוגיות חדשניות. בדרך כלל הם מיוצרים על פי תקן מסוים, אך ישנן גם מיטות מיוחדות בעלות מבנה אנטומי משופר. מיטות כאלה נחוצות לאנשים עם מחלות חמורות או לחולים אחרי ניתוחים. כמו כן, במיטות אלו שופרו חוזק ויציבות, ומיטה כזאת תשמש אתכם במשך שנים רבות מבלי שצורתה תתקלקל.