חדשות על Casada ישראל

 

השוק לציוד לעיסוי גדל ותופס תאוצה משנה לשנה, לכן לפעמים לא פשוט להבין במה לבחור. הסיבה העיקרית לכך שפתחנו נציגות של החברה הגרמנית Casada בישראל היא פשוטה: אנו מאמינים שהחברה הזאת היא הטובה ביותר בין כל יצרני הציוד לעיסוי.

לפני תחילת פעילותנו התייעצנו עם מיטב המומחים בתחומי פיזיותרפיה, עיסוי טיפולי, עם האורטופדים המובילים – והגענו למסקנות מעניינות.

מסתבר שעיסוי בעזרת מושב העיסוי Quattromed או כרית Maxiwell מבחינת עומק ההשפעה על הרקמות והתחושות בגוף זהה לעיסוי שנעשה בידי המעסה. שימוש במכשירי עיסוי אלו תורם להשפעה טיפולית מועילה.

לאחר מכן החלטנו לברר את דעותיהם של הצרכנים וחילקנו מספר מכשירי עיסוי לגברים ונשים בגילאים שונים. ברצוננו היה להבין עד כמה יש ביקוש למוצרים האלה ואם אנשים מוכנים לקנות אותם.

הופתענו לטובה לגלות שמשתתפי הסקר שלנו לא רק הביעו שביעות רצון גבוהה ממכשירי העיסוי של Casada אלא מיד הביעו רצון לרכוש אותם.

לפי התגובות שהתקבלו למדנו שאנשים מציינים לרוב תחושות נעימות וקלילות לאחר טיפול העיסוי, זמינות של עיסוי איכותי בכל רגע נתון, אוניברסאליות (אפשר להשתמש במכשירי העיסוי בבית, במשרד ואפילו ברכב), שיפור באיכות השינה, הפגת מתחים וכאבים ופרמטרים חשובים נוספים.

בשלב הבא התחלנו לעבוד בתערוכות וירידים במרכזי הקניות. זוהי עבודה לא קלה, אך בזכותה גילינו שאנשים אוהבים מכשירי עיסוי Casada והופכים במהרה להיות לקוחות שלנו.

מבקרי התערוכות בשמחה ניגשים לעמדות שלנו, מתיישבים בכורסאות ומקבלים טיפול עיסוי בחינם. הם מעידים על כך הטיפול עוזר להם להפיג מתח ולשחרר שרירים תפוסים בגב, בצוואר, בכתפיים ובכפות הרגליים. כמובן שלאחר התנסות כזאת הם חפצים שיהיה להם מכשיר עיסוי כזה בבית או רוצים לתת אותו במתנה לקרוביהם ולחבריהם.

אנא עקבו אחרי העדכונים בדף הפייסבוק שלנו ובאתר שלנו ברובריקה "חדשות": אנו נפרסם מידע אודות המועד והקניון בו נארגן את התערוכה הבאה שלנו, ובואו לבקר.

כמו כן אתם מוזמנים להגיע אלינו לרמת השרון, רח' החרושת, 18. עדיף לתאם ביקור מראש בטלפון 058-6883612 או 03-5551033.

להתראות!