מושב עיסוי –עיסוי לכל בית

מושב עיסוי לכל בית

טכנולוגיות מודרניות מאפשרות היום באופן משמעותי להקל על חיי האדם ולהביא לתוך ביתו את יתרונות הציביליזציה אשר היו פחותקלים להשגה עד כה. מדובר גם באפשרויות העיסוי אשר הפכו לנגישות הרבה יותר ולא מצריכות הגעה למכוני העיסוי: נעלי עיסוי, כורסאות, צווארוני עיסוי, מושבי עיסוי עם חימום, עם מגנטים ורטט – כל מה שנפש חפצה בו, לפי טעמו של כל אחד ואחת.

לצד כורסת העיסוי המהווה פריט יקר למדי עבור בעלי מעמד בינוני, יש לנו מגוון רחב ביותר של מושבי העיסוי אשר מוצעים במחירים השווים לכל כיס.

מושב עיסוי – זוהי גרסה קלה יותר של כורסת עיסוי מסיבית המיועדת לעיסוי של כל חלקי הגוף. בהתאם למבנה של מושב העיסוי, אזורי ההשפעה שלו מוגבלים למותן, גב, ישבן וצוואר. אזורי ההשפעה אמנם מוגבלים, אך מבחינת כמות הפונקציות המובנות מושבי העיסוי בהחלט יכולים להתחרות בכורסת העיסוי המושלמת.

ובכן, מושבי עיסוי מציעים מספר סוגי העיסוי. לרוב, בין סוגי העיסוי הללו נמנים עיסוי נקודות לחץ (או שיאצו), עיסוי לישה קלאסי לאורך החוליות אשר משחרר קבוצות שרירים שונות, עיסוי לחץ אוויר המבוצע בעזרת לחיצה ושחרור של כריות אוויר, עיסוי עם רטט ועיסוי 3D. את כל אלה ניתן לשלב עם חימום.

עיקרון העבודה של מושב עיסוי נעוץ בתנועת הרולרים האיטית. לכן כאשר אתם מנסים לבחור את מושב העיסוי היעיל ביותר, תנו עדיפות לזה שיש לו מספר קבוצות רולרים שאינן תלויות זו בזו. הדבר יאפשר לכם להשיג את התועלת המרבית מן העיסוי.

פונקציה נוספת של ניפוח ושחרור כריות האוויר מאפשרת לבצע עיסוי באמצעות לחץ אוויר. עיסוי מסוג זה יהווה חלופה די טובה למסאז' לימפטי ע"י כך שיסייע לניקוז נוזלים עודפים מהגוף.

כתוספת לא פחות נעימה לסדרת האלמנטים הבסיסיים לעיסוי נמצאת במושב העיסוי גםפונקציה של עיסוי רטט. את הפונקציה הזאת מבצע דיסק רטט. הדיסקים עשויים להיות ממוקמים בגב המושב או באזור הישיבה – בהתאם לדגם.

כל סוגי העיסוי שפורטו לעיל יכולים להיות מלווים בחימום של אזור הגוף המטופל – השפעה של חימום כידוע מגבירה את האפקט של העיסוי עצמו.

במושב עיסוי ניתן להשתמש הן בתנאי הבית והן ברכב.ניתן לשנות פונקציות – כמו שאומרים – בלי לקום מהכיסא, בעזרת השלט.

מושב עיסוי –מתנה יצירתית לכל אדם אשר לא סובל מבעיות רפואיות המונעות שימוש בו.

עם זאת, יש לקחת בחשבון: אמנם מושב עיסוי מהווה חלופה מצוינת לעיסוי מקצועי אך אינו מחליף באופן מלא את ידי המעסה המיומנות והחמות.