הדרך הטובה ביותר להתמודד עם סטרס – לרכוש כורסת עיסוי

הדרך הטובה ביותר להתמודד עם סטרס – לרכוש כורסת עיסוי

עיסוי משרדי אשר בעבר נחשב למותרות, היום צובר תאוצה בקרב אנשים אשר עובדים במשרדים בתנוחת הישיבה. במהלך שנות הקריירה שלהם עובדים אלו נאלצים לשבת במשך שעות ארוכות צמוד לשולחן עם הניירת המונחת עליו או מול מסך המחשב, ולאורך זמן הדבר פוגע בבריאותם. עיסוי טיפולי – זוהי דרך מוכחת להפגת מתחים ולהקלה על אי נוחות גופנית. כלי מניעתי זה הופך להיות יותר ויותר פופולארי בקרב מנהלי חברות המשתדלים לשמור על בריאותם של עובדיהם. אבטלה גואה והידרדרות של המצב הכלכלי הגבירו תופעות כגון עצבנות, דיכאון ונדודי שינה, והדבר מגדיל את הצורך בעיסוי טיפולי אף על פי תקופה כלכלית קשה.

סקר צרכנים שנתי שנערך על ידי אגודת העיסוי האמריקאית (AMTA) באוגוסט 2008 הראה שכמעט 60% מהנשאלים מרגישים הרבה יותר רגועים אחרי העיסוי. המחקר הוכיח שסטרס מהווה אחת הסיבות העיקריות לקבלת עיסוי ללא כל קשר לגובה ההכנסה. הרופאים שהוזמנו דיווחו שמספר המטופלים גדל לאחרונה באופן משמעותי, מה שמעיד על היתרונות והיעילות של עיסוי טיפולי בהתמודדות המטופל עם בעיות גופניות, רגשיות וכלכליות.

עיסוי לעובדים בחברות נכלל בתוכניות הבראה לעובדים וכן מהווה תמריץ או בונוס על הצטיינות בעבודה. עומסים בעבודה לא מאפשרים לעובדים למצוא זמן לביקורים בספא או בקליניקה לעיסויים. לכן כורסת עיסוי הנו פתרון מושלם. כורסת עיסוי מאפשרת למנוע מחלות גוף ונפש מבלי לעזוב את המשרד. הלקוחות שעברו סדרת עיסויים בכורסת העיסוי, מציינים שיפור בניידות ובכושר הגופני, הורדת לחץ דם ושיפור במצב הרגשי והנפשי – דבר אשר ראוי להיחשב כיתרון משמעותי עבור המעסיקים שמתבטא בהפחתה ניכרת של מספר ימי מחלה.  בתנאי מצב כלכלי מאתגר חברות רבות מחפשות דרכים לשיפור המצב הפסיכולוגי של עובדיהם ולשיפור שביעות רצונם ממקום עבודתם. עובדים שלא מקבלים עיסוי במקום עבודתם מהמעסיק שלהם, צריכים לדאוג לבריאותם באופן עצמאי. לשם כך חשוב לרכוש כורסת עיסוי ולהציבה במשרד. קנייה זו תהיה שווה ערך של מספר כרטיסים לסרט או כמה ארוחות במסעדה אך תספק יתרון בריאותי שלא יסולא בפז לאורך זמן.