כיצד לבחור כורסת עיסוי איכותית ונוחה

כורסת עיסוי–זהו פריט שחייב להיות מותאם באופן אישי ולכן את כורסת העיסוי חשוב לבחור בהתאם למאפיינים האישיים של כל אדם. כל אדם הוא מיוחד במינוובהתאם לכך יש לו צרכים ייחודיים. חשוב להבין מה הצפי שלכם  מכורסת העיסוי וכך תוכלו לבחור את האופציה האופטימלית עבורכם. היתרון המשמעותי ביותר של כורסאות העיסוי הוא בכך שאתם בעצמכם מחליטים מאיזה חומר הכורסא תהיה עשויה. רוב האנשים מעדיפים כורסאות עשויות עור, וזאת לא רק בשל המראה היפה שלהן אלא גם בגלל הנוחות שהן מספקות.

יתרונות של כורסת עיסוי

לכורסאות עיסוי יש מגוון פונקציות המאפשרות להשיג הרפיה של שרירים ורקמות, המגבירות את גמישותם, משפרות את זרימת הדם, מורידות לחץ דם, ממלאות את הגוף באנרגיה ומקלות על המתח בשרירים, במיוחד באזורי הכתפיים, הגב והצוואר.

העיסוי שנעשה באמצעות כורסת עיסוי פועל בדומה לעיסוי הנעשה בידי מעסה מקצועי ומאומן, והשפעתו של עיסוי כזה הנה מרגיעה ביותר.

בייצור של כורסאות עיסוי ככלל לא מרבים להשתמש בעור אמיתימשום שלעור נדרשת תחזוקה טובה. רוב היצרנים בארה"ב משתמשים בעור מלאכותי. כורסאות העיסוי אשר עשויים עור מלאכותי נראות לא פחות טוב מכורסאות מעור אמיתי, וכמעט לא שונות מהן.

היכן לרכוש?

טרם קונים כורסת עיסוי חשוב לבצע סקר שוק באינטרנט. ישנם אתרי אינטרנט רבים המספקים מדריך מלא לרכישת כורסת עיסוי. באתרים אלה תמצאו רשימת היצרנים, את המפרטים הטכניים, את תקופות האחריות ואת תגובות הצרכנים. תגובות המשתמשים יאפשרו לכם להתרשם ולגבש דעה לגבי מודל הכורסא אותו ברצונכם לרכוש. לאחר מכן תוכלו לבצע הזמנה באתר ולקבל את הכורסא עם משלוח הביתה.

 

מפרט טכני ותכונות מיוחדות

אם החלטתם לרכושכורסת עיסוי, וודאו שכל תנוחות הרגליים, הראש והגוף נוחות לכם. ישנן רמות שונות של אינטנסיביות, הגדרות שונות בהפעלת הכורסא ועוד. קחו בחשבון: חשוב לא להאריך בעיסויים יתר על המידה, לכן עיסוי של 15-20 דקות בכל פעם - מספיק בהחלט.

ניתן להזמין כורסת עיסוי בהתבסס על הגובה והמשקל שלכם ובהתאם למטרת העיסוי. כורסאות העיסוי אינן מגושמות מדי,אמנם ברור שהן תופסות מקום מסוים בחדר. אם אין לכםיותר מדי מקום פנוי בבית או במשרד, באפשרותכם לבחור בכורסת עיסוי ניידת. כורסאות מסוג זה – קלות יחסית ומעניקות אפקט נהדר של התחדשות וריפוי הגוף. הן קלות ועמידות, העיצוב והמבנה שלהן תואמים את הטכנולוגיות החדשניות ביותר.