כיצד עיסוי משפיע על הגוף

כיצד עיסוי משפיע על הגוף

תנועות המבוצעות במסגרת העיסוי משפיעות על הרקמות, על כלי הדם, על הבלוטות, וכתוצאה מכך חל שיפור בזרימת הדם והחמצן מגיע בצורה טובה יותר לכל הרקמות ואיברי הגוף. במידה והושגה השפעה נכונה בעיסוי, אחרי הטיפול האדם חש אנרגטיות, שיפור במצב רוח וחמימות בכל גופו. בחירת השיטה המתאימה מבוססת על גיל המטופל ועל המלצות הרופא שלו. השפעה שאינה נכונה עלולה לגרום לתחושות הכאב בגוף, לתגובות מקומיות, לחולשה ועייפות.

פעולות העיסוי מנקות את העור מהפסולת, מהלכלוך ומתאים מתים. משתפרת עבודת הבלוטות וזרימת הלימפה בגוף. הזנת העור נהיית טובה יותר, והעור הופך להיות מוצק, חלק ומקבל גוון בריא. חל שיפור בטונוס השרירים ובצפיפות הרקמות. כל התהליכים המטבוליים בגוף הופכים להיות מוסדרים ותקינים.

עיסוי משמש גם לטיפול במשקל יתר ובצלוליטיס. ההשפעה על האזורים הבעייתיים מגבירה את הפעילות ברקומות השומניות, מחליקה את העור, מחזקת שרירים. עיסוי שנועד להרזיה ועיסוי נגד הצלוליטיס  מומלץ לבצע בסדרות טיפולים ארוכות. לטיפולים מסוג זה ניתן להשתמש בקרמים ייעודיים, בשמנים ומשחות אשר מאיצים את תהליכי עיבוד השומן ברקמות שומניות. לא כדאי לשכוח על חשיבות הפעילות הגופנית אשר תעזור להשיג תוצאה רצויה מהר עוד יותר.

בעזרת העיסוי אפשר לשפר את הכושר הגופני ואת חוזק השרירים וכן להפוך סיבים לאלסטיים יותר. בסוד הזה משתמשים ספורטאים שחייבים להשתקם אחרי אימונים קשים.

השפעת העיסוי על הגוף מאיצה את זרימת הלימפה והדם, משפרת את חילוף החומרים והגזים. כל הגורמים הללו תורמים ליציבות בתפקוד הגוף כולו. ייחודיות העיסוי נעוצה בכך שתחת השפעה נמצאים לא רק אזורי העיסוי אלא כל הגוף.

מספר טיפולי עיסוי ישפר את התפקוד של מערכת העצבים והמערכת החיסונית. בשל שיפור התהליכים המטבוליים כל הרקמות והאיברים מתחילים לעבוד בצורה תקינה והדבר עוזר במניעת מחלות רבות. עיסוי של קצות העצבים מעביר אימפולסים אל המוח, וכתוצאה מכך משתפר מצב הרוח, חוזרת חיוניות ואנרגטיות, מתחדשים הכוחות.

אור עמום, מוסיקה שקטה ומרגיעה, מעסה מיומן יעזרו לכם להתנתק מהבעיות, להרפות את השרירים ולהתחיל להרגיש ולשמוע את גופכם. עיסוי יעזור לשפר את המצב הגופני והרגשי ולהיפטר ממחלות רבות.

28/06/2016