עובדות מעניינות אודות ציוד עיסוי מבית CASADA

 

עובדות מעניינות אודות ציוד עיסוי CASADA

עיסוי וחימום – דווקא בהם משתמשים בהצלחה מאריכי חיים חכמים, כדי לשמור על הנעורים, היופי והבריאות שלהם.

חברת Casada המתמחה בפיתוח ציוד עיסוי אימצה ניסיון של אלפי שנים שנצבר בתחום זה ושילבה אותו עם הטכנולוגיות החדשניות ביותר. הניסיון שנצבר בתולדות האנושות מאפשר לשמור על כושר העבודה במשך שנים רבות וליהנות מהחיים עד 120.  

הבסיס לחיים בריאים – עמוד שדרה חזק ובריא בעל מבנה תקין. כל פגיעה בעמוד השדרה עלולה להשפיע על תפקודם של כל האברים והמערכות בגוף. Casada יצרה ציוד שיסייע למנוע ולפתור את הבעיות הללו בעזרת עיסוי וחימום של הנקודות הביולוגיות הפעילות.

בכרית העיסוי Maxiwell ובמושב  עיסוי מסוג  Quattromed היצרן עשה שימוש באבן הירקן לצורך אפקט החימום. אבן זו נקראת גם "אבן החיים". היא מסוגלת לחמם רקמות הגוף לעומק עד 5 ס"מ תוך השפעה חיובית על הגוף. בזכות האבן הזאת זרימת הדם משתפרת, מערכת העצבים והמערכת החיסונית מתחזקות, מתרחשת התחדשות פעילה בגוף, והגוף מתמלא אנרגיה חיונית. מתגברים הסבילות הגופנית וכושר העבודה.

מכשירי עיסוי Casada מתאימים לכל גיל. במהלך עיסוי עצמי וחימום אינפרא אדום משתפרים תהליכים מטבוליים. זה עוזר לגוף להתנקות מרעלים בלתי רצויים. מכשיר העיסוי יכול להוות כלי נהדר למטרת הרזייה, לשיפור גמישות העור ולמניעת הצטננויות.

רולרים של אבן הירקן בדומה לידי המעסה המיומן יעזרו לכם להיפטר מכאבי ראש ולשפר את מצב עמוד השדרה הצווארי, הגבי והמותני. במהלך הטיפול זרימת הדם הפריפרית משתפרת ועור הופך לגמיש ואלסטי יותר. חימום אינפרא אדום משפר את התפקוד של האברים הפנימיים.

לאחר טיפול ההרגעה בכורסת העיסוי, או לאחר השימוש במכשיר לעיסוי כפות הרגליים או הגב ניתן לחוש בשחרור המתח והכאב בשרירים והמפרקים. העיסוי עוזר להירגע ולהרפות את הגוף אחרי יום עבודה קשה ולאחר מכן ליהנות משנת לילה רצופה ואיכותית.

רק אדם אנרגטי ש"מילא את המצברים" כראוי בזמן המנוחה, מסוגל לחלום בגדול, ליצור, להצליח ולהיות מאושר.

כל אחד יכול ליהנות בביתו מסוג של מיני-מכון עיסוי מאובזר. חברת Casada בישראל תספק לכם תמיכה מקצועית בנושא. אנו נעזור לכם להיות בריאים ויפים.

התקשרו אלינו, ומנהלי השירות שלנו ישמחו לענות על כל שאלותיכם.