להיט המכירות – המכשיר הטוב ביותר לעיסוי כפות הרגליים FOOTINN

להיט המכירות – המכשיר הטוב ביותר לעיסוי כפות הרגליים FOOTINN

חשוב עד מאוד לשמור על בריאות הרגליים שלנו. לא יאומן אך באזור זה של גופנו נמצאים אלפי קצות העצבים המשפיעים על תפקודם של כל איברי הגוף. זלזול בבריאות הרגלים יגרום להשלכות שליליות מרחיקות לכת על כל הגוף כולו.

בצקות ברגלים, כאבים, התכווצויות – כל אלה מתרחשים בשל חוסר פעילות גופנית והפרעות בזרימת הדם. לכן כה חשוב לדאוג לבריאות הרגליים. עיסוי כפות רגליים משפיע לטובה על ההרגשה הכללית ועל כל הגוף כמכלול של מערכות ואיברים.

רכישת המכשיר לעיסוי כפות רגליים FOOTINN מבית חברה גרמנית Casada תתרום באופן משמעותי לשיפור בריאותכם ולאיכות חייכם בכלל. 

עיסוי באמצעות לחץ אוויר

מכשיר עיסוי  FOOTINNמשלב עיסוי רולרים, עיסוי לישה, עיסוי לחץ וחימום כפות הרגליים, 11 אלמנטים של אקופונקטורה אשר פועלים בשתי מהירויות ומעסים היטב את אצבעות הרגליים ואת הקשת של כף הרגל.

כריות לחץ אוויר אשר לסירוגין לוחצות ומשחררות את כף הרגל עשויות להפיג עייפות הן ברגליים והן בכל הגוף כולו.

כריות לחץ הן בעלות תכונות אנטי-דלקתיות ואפקט של שיכוך כאבים. עיסוי כזה מעורר ומאזן את התפקוד של מערכת העצבים ושל מערכות הדם והלימפה. 

עיסוי רולרים

זוהי דרך מצוינת להירגע, להפיג מתח, להרפות את הגוף ולהסדיר את התפקוד של מערכת העצבים. השפעה על נקודות מסוימות ברגל משפרת את ההרגשה הכללית ואת הטונוס בגוף.

15 דקות של עיסוי כפות הרגליים ביום ישפרו משמעותית את זרימת הדם ברגליים. זהו אמצעי מניעה נהדר, אשר בנוסף לפעילות מניעתית מעלה את מצב הרוח ומנטרל את הסימפטומים של עייפות יתר ושל נדודי שינה.

השימוש במכשיר עיסוי לאחר יום עבודה יעזור להפיג מתח ולשכך כאבי שרירים. כמו כן – עיסוי זה עוזר במצבי דליות וטרשת עורקים בגפיים התחתונות, מפעיל את מערכת הלימפה ומיטיב עם כל הגוף כולו. רכישת מכשיר עיסוי  FOOTINN- זוהי תרומה לבריאות רגליכם!

 

 

טיפול תרמי

מכשיר עיסוי  FOOTINNלא רק מעסה ולש בעדינות את כפות רגליכם אלא גם מחמם אותן ומפיג עייפות ואי נעימות שאתם חשים ברגליים אחרי יום עבודה. 

השפעת החימום של הרולרים מגדילה באופן ניכר את האפקט הטיפולי של העיסוי. החימום מגביר את זרימת הדם ומשפר את מחזור הדם, ובעקבות כך השרירים הופכים להיות גמישים יותר ומשוחררים יותר.

עיסוי לישה

עיסוי לישה עובד על נקודות הרפלקס לעומק. הרולגרים נוגעים בעדינות בכל כף הרגל ולשים היטב את כל נקודות האקופונקטורה. עיסוי הנקרא אקופונקטורה משמעו עיסוי עמוק ע"י רולרים מיוחדים.  ניתן לבחור במצב אוטומטי ובאחת מ-2 המהירויות של סיבוב הרולרים, מה שיהפוך את הטיפול לנעים ונוח במיוחד.