מגיע לך ולגבך טיפול של 10 דקות ביום

מגיע לך ולגבך טיפול של 10 דקות ביום!

  • אם אין לך זמן לטיפולי פיזיוטרפיה במכון...
  • אם שירותי המעסה הפרטי יקרים מידי עבורך...
  • אם הנך סובל\ת מכאבים ושרירים תפוסים בגב..
  • אם הנך אוהב\ת את איכות המוצרים הגרמנית...
  • אם תעודת אחריות של 5 שנים מספקת אותך...

תפנק\י את עצמך בעזרת מושב העיסוי QUATTROMED III עם הרולרים העשויים מאבן ירקן.

 

אורח החיים המודרני כאשר אנחנו יושבים כל היום מול המחשב או, להיפך, עומדים על הרגליים במשך שעות ארוכות, גורם להשלכות מאוד בלתי נעימות וכואבות עבור עמוד השדרה שלנו.

תחושת הכאב בעמוד השדרה הצווארי או המותני לא מאפשרת לנו ליהנות מהחיים במלא מובן המילה. עיוותים בעמוד השדרה כרוכים בהופעת בעיות בכל מערכת השלד והשרירים, בהפרעות במערכת העצבים ובכאבי ראש.

מומחים מגרמניה פיתחו מושב עיסוי אשר יעזור לכם לפתור בעיות של עמוד שדרה עייף ומתוח. מיד תרגישו את התוצאה של עיסוי רטט, לחיצה על נקודות ועיסוי עדין עם החימום.

מושב העיסוי QUATTROMED III – זהו מושב נייד, בעל מנגנון מורכב בו הושקעה מחשבה רבה בכל פרט הכי קטן. מנגנון זה מחקה באופן מדויק את פעולות המעסה המקצועי. עם זאת, העיסוי זמין עבורכם בכל עת ובכל מקום: במשרד, בנהיגה או בישיבה מול הטלוויזיה.

האפקט הטיפולי של מושב העיסוי מתגבר הודות לכך שהרולרים עשויים מאבן ירקן. אבן זו ידועה מימי הקדם. ברפואה הסינית נכתבו אודות האבן הזאת חיבורים שלמים.

במזרח מאבן ירקן אף נהגו לעשות כריות. אמנם, למען האמת, מותרות שכאלה יכלו להרשות לעצמם רק בני משפחות הקיסר.

תכונות טבעיות מיוחדות של ירקן תורמות להגברת האינטנסיביות של קרינת האינפרא-אדום ולהחדרת החום עמוק לתוך השרירים. בזמן החימום רקמות השרירים משתחררים והמתח יורד.

בשילוב עם עיסוי הרטט זרימת הדם משתפרת ועמה משתפר התפקוד של מערכת הלימפה. עיסוי כזה משפיע באופן חיובי על מערכת העצבים, הוא מפיג מתחים, מקל על תסמיני החרדה והדיכאון.

כעבור זמן קצר של שימוש במכשיר העיסוי QUATTROMED III תרגישו הקלה בגב – תחושת איך הכאב והמתח יילכו וייעלמו. והעיקר – העיסוי ימנע את הישנות הכאב והמתח.

 

מאחלים לכם חיי האושר והבריאות,

צוות Casada ישראל.