NEW_Product ALPHASONIC HE

  Product description shortcode run outside of product context

  עכשיו, בטלפון החכם שלך

  Braintronics

  כל הנוחות שאתם צריכים בכורסא - עכשיו בשליטה מהסמארטפון

  הפסקה רגילה בעבודה אינה מספקת הרפיה נחוצה. והיא לא תמיד מספיקה לנו כדי לנוח. עצמו את עיניכם ואפשרו לעצמכם לצלול לתוך מדיטציה עמוקה. בתוך 21 דקות בלבד תוכלו להפיג מתחים ע”י הפסקה רגילה בעבודה אינה מספקת הרפיה נחוצה. והיא לא תמיד מספיקה לנוכדי לנוח. עצמו את עיניכם ואפשרו לעצמכם לצלול לתוך מדיטציה עמוקה. בתוך 21 דקות בלבד תוכלו להפיג מתחים ע”י הכוונת ההכרה שלכם לתדר מסוים. כאשר תפקחו עיניים, המבט שלכם ישקף ביטחון ובהירות: אתם מוכנים להישגים חדשים יחד עם Braintronics! האפליקציה זמינה כעת בסמארטפון שלך.ביטחון ובהירות: אתם מוכנים להישגים חדשים יחד עם Braintronics! האפליקציה זמינה כעת בסמארטפון שלך.

  הרפיה מלאה

  מפחיתים את העומס על עמוד השדרה

  Zero-G – זו אחת הדוגמאות לשימוש בטכנולוגיית החלל בחיי היום-יום. כאשר הכורסא נפתחת הגוף שלכם מקבל תנוחה שבה העומס על עמוד השדרה נהיה מינימלי. רעיון זה שימש לתכנון המושבים לאסטרונאוטים, כאשר מטרתם של הרופאים והמהנדסים הייתה להגן על האסטרונאוטים מפני פגיעות הקשורות לעומס יתר בעת ההמראה והנחיתה. היום הידע הזה משמש אותנו, כי בתנוחה זו הגוף רפוי לגמרי, ובמצב שכזה לעיסוי שאתם מקבלים יש השפעה יוצאת דופן!

  איכות, נוחות, ועיצוב

  יפה בבית, שקט בלב

  העיצוב העתידני של כורסת העיסוי נבחר לא רק מטעמי אופנה. התיישבו בנחת ב - AlphaSonic2 ותרגישו כמה זה נוח. דאגנו לכל הפרטים הקטנים ביותר, אף לאלה שלא נראים לעין. למשל, כיסוי עור אקולוגי מיוחד המיוצר על בסיס כותנה מפיץ חום בצורה אחידה ומושלמת, וכך העיסוי נעשה נעים במיוחד.

  אוויר צח ומוזיקה אהובה

  להכניס את הטבע הביתה

  הפעילו יוניזטור אוויר בזמן העיסוי ותחושו רעננות בדומה לרעננות אוויר שאחרי סופת רעמים. האזינו למוסיקה האהובה עליכם בעוד שהכורסה לשה את גופכם. לשם כך כל שעליכם לעשות הוא רק לחבר את הטלפון באמצעות ה-Bluetooth למערכת ה-Hi-Fi של הכורסא ולהפעיל.

  עיסוי YOGA

  מתיחת עמוד השדרה והגמשת השרירים

  בעיסוי זה הכורסא נפתחת, הכתפיים והרגליים מוחזקות על ידי כריות אוויר. מתבצעת מתיחה של עמוד השדרה אשר משפיעה באופן חיובי על מחזור הדם והופכת את השרירים לגמישים יותר

  מבחר צבעים

  התאימו בקלות לעיצוב הבית

  כורסת העיסוי AlphaSonic 2 מסופקת במספר צבעים: שחור, בז’, אפור-שחור, שחור-בורדו, חום-קרם. יש לציין שגוונים אלה הנם ייחודיים ובשילוב עם כיסוי מרופד הם יקנו לכל עיצוב פנים מראה מקורי.

  למד את הכורסה

  כל הפונקציות שיקלו לכם על שגרת היום יום

  1

  1. איך להפוך את העיסוי לעדין יותר  פיתחו את משענת הראש ותישענו עליה עם הגב, וכך העיסוי יהפוך לרך ועדין יותר.

  2

  2. שליטה בעזרה מגע אצבע והטענת הטלפון הנייד  ניתן להפעיל ולכבות את הפונקציות העיקריות של הכורסא במגע ללא שלט. מיקמנו את הלחצנים הנחוצים ביותר בלוח הבקרה הנוסף.

  3

  3. עיסוי בעזרת לחץ אוויר לכל חלקי הגוף  60 כריות אוויר יעסו באופן עדין את כל הגוף. פיתחנו תוכנה מיוחדת FullAir. הפעילו אותה ותחושו כיצד כורסת העיסוי מעסה כל מילימטר בגופכם.

  4

  4. כיס נשלף עבור השלט והטלפון הנייד  אם הנך שמאלי\ת, תוכל\י להצמיד את הכיס המיועד לשלט בצד שמאל. מלבד זאת, עשינו כיס נוסף עבור הטלפון הנייד. חברו את הטלפון לטעינה דרך USB והניחו אותו בתוך הכיס, כדי שהוא לא יפריע למהלך העיסוי.

  5

  5. תאורת LED  במשענות המרפקים הותקנה תאורת LED אשר משלימה את העיצוב העתידני של הכורסא.

  שלט רחוק עם מגוון רחב של אפשרויות ואופציות. נוח וידידותי לשימוש. תוכלו לשחק עם הפונקציות השונות ולמצוא את מה שהכי נעים עבורכם.

  פונקציות נוספות

  חימום המשפר את איכות העיסוי

  לאחר שתלחצו על הכפתור “חימום” תוך כמה דקות גב הכורסא יתחמם. החימום יעזור לשרירים להרפות בצורה מיטבית בזמן עיסוי הרולרים.

  עיסוי מן הכתפיים ועד הישבן

  הארכנו את מנגנון העיסוי של הכורסא שדרכו מועברים הרולרים לעיסוי. כעת הכורסא מעסקה לא רק את הגב אלא גם את הישבן.הארכנו את מנגנון העיסוי של הכורסא ש

  הכורסא מתכווננת לפי הגובה שלכם

  מערכת העיסוי לרגליים יכולה להתארך עד 35 ס"מ. הדבר מאפשר להשתמש בסוג עיסוי זה לאנשים בעלי גובה שונה.

  עיסוי כפות הרגליים GuaSha

  אלפסוניק 2 מעסה את כפות הרגליים לא בעזרת רולרים כפי שזה מתבצע בכורסאות עיסוי אחרות, אלא בעזרת פלטות מיוחדות. הפלטות מעסות את כף הרגל כך שההשפעה מכוונת על נקודות האקופונקטורה. עיסוי מסוג זה הנו עדין ונעים במיוחד.

  התחילו את יומכם עם

  ALPHASONIC II

  20 דקות של עיסוי ממריץ ומעורר בבוקר יהפכו את היום שלכם לבלתי נשכח.

  עדיין מתלבטים? הרשמו לנסיון שימוש

  הגיעו לחנות, שבו על הכורסא, והרגישו בעצמכם כמה נוחה היא

  יכול לעניין אותך גם