מכשירי עיסוי לגב

מכשירי עיסוי לגב / מושבי עיסוי לגב

חשבתם לקנות מושבים לעיסוי או מכשירי עיסוי לגב? אתם במקום הנכון!

ייחודיות נפלאה של מושבי עיסוי לגב – קומפקטיות וניידות. משמשים גם כ- מושב עיסוי לרכב ולאחר מכן ניתן כמובן להשתמש גם בבית, על הספה האהובה או כורסא, ולא לשכוח – גם במשרד. הקיפול, וההעברה קלים במיוחד. אתה יכול לקבל עיסוי בכל מקום שתרצה באמצעות מושב עיסוי!

אפשרויות של מושבי עיסוי ומכשיר עיסוי לגב:

בין אפשרויות מושבי עיסוי לגב – עיסוי רולר, שיאצו ורטט. בנוסף אתה יכול לשלוט באינטנסיביות סוגי העיסוי ולשלב ביניהם ובין המקומות איפה ניתן לערוך עיסוי באינטנסיביות גבוהה יותר.

וייחודיות חיובית נוספת של מושבים לעיסוי – מושבי עיסוי לגב מצוידים בפונקציות עיסוי. דבר זה מחזק את האפקט של העיסוי. בין הדגמים בנוסף למושבים יש גם כן מחצלות ואפילו מזרנים. הם נבדלים רק באופן בו אתה מקבל את העיסוי – בשכיבה או בישיבה. כל הפונקציות האחרות נשמרות. אך כבר עכשיו ניתן למצוא מושבים “שנאי” אשר יכולים לשרת אותך בכל מצב ועם זאת ללא השפעה שלילית על האיכות. למען האמת-המלאי למכירה מועט מאוד. דגם חדשני זה נמצא במצב התנסות.

למי שיש מכשיר עיסוי לגב במגוון רחב לבחירה. אפשר למצוא את הדבר הכי מתאים. הכי עיקרי זה לתפוס אותו לפני כולם. בהתחשב בפופולריות של המושבים ומכשירי עיסוי אחרים כיום, צריך למהר.

רק תחשוב, איזה “מושב עיסוי – מכשיר עיסוי” נחוץ, אשר יספק אותך בתחושה מטורפת בכל מקום שתהיה. הגוף שלך ינוח לעתים קרובות יותר, ההרגשה תשתפר.

אתה תהפוך לדמות לחיקוי בפני חברייך התשושים מעבודה וחייהם. במצב זה רק אתה תחליט האם לגלות בפניהם את הסוד. תהיה בטוח שהם ישאלו אותך.

תעבור את הגבול מעייפות לתפיסת חיים בריאה. כדי לעשות זאת, לא צריך לעשות הרבה, בסך הכל לרכוש מושב עיסוי או כל מכשיר עיסוי לגב אשר תרצה.

לא יעבור זמן רב וכבר תרגיש את התוצאה החיובית של מושבים לעיסוי על הגוף שלך. נדרש טיפול מינימום, ומכשיר העיסוי ימלא את תפקידו בצורה מעולה.

רילקס מרקט ישמחו להגשים את חלומותך – הזמינו עכשיו מכשירי עיסוי לגב!

אם אהבתם את הרעיון של מושבים לעיסוי – קחו את זה עוד צעד קדימה עם כורסאות עיסוי | מכשירי מסאג׳ | מכשיר עיסוי עיניים

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים להתנסות חינם

אביזרים לעיסוי

גלילי בד לא ארוג רוחב 85.00 ₪ כרית טיפולים חצי עגולה 99.00 ₪ כיסוי למיטת עיסוי 10 יחידות 85.00 ₪ 65.00 ₪ כרית טיפולים עגולה 60*15 ס… 99.00 ₪ אביזרים

קרא עוד »

מתנות לבריאות

זוג צמידי משקולות כף יד וקרסול 190.00 ₪ 89.00 ₪ משקל זכוכית דיאגנוסטי ​BF195 B… 250.00 ₪ 149.00 ₪ iDream 5S מכשיר עיסוי לראש ולע… 1,900.00 ₪ 1,590.00 ₪ Beurer LR

קרא עוד »

יכול לעניין אותך גם

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן