היכן למקם כורסת עיסוי במשרד?

סובלים מאי נוחות בצוואר ומכאבי ראש, קשה לכם להתרכז בעבודה? כדי למנוע מצב שכזה, כדאי לדאוג להרפיה איכותית בזמן ההפסקות בעבודה.

כורסת עיסוי שנמצאת במשרד מספקת אפשרות נהדרת לנוח מבלי לצאת ממקום העבודה. אתם יכולים מידי יום ליהנות מטיפול ההרפיה בתוך משרדכם. ולאחר הטיפול תחזרו לעבודה עם כוחות מחודשים. כעת נציג בפניכם את האפשרויות המוצלחות ביותר להצבת הכורסה במשרד.

כורסת עיסוי

 כורסת עיסוי במשרד\חדר עבודה אישי

במידה והנך – ראש חברה גדולה וברצונך להרפות ולהתנתק לזמן מה מהמהומה היום-יומית – המלצתנו היא להציב כורסת עיסוי במשרדך האישי.

אנו מציעים מבחר גדול של דגמים בצבע שחור, בז’ או חום.

בנוסף לכך, תהיה לך אפשרות לשלב ענייני עבודה עם הנאה. בכורסת עיסוי יושבים ועובדים בו זמנית – והכל ברוגע ובנוחות. חימום אינפרא אדום, עיסוי רגליים, החזקת כתפיים בתנוחה ארגונומית, עיסוי ראש, עיסוי רולרים של הגב – כל הפונקציות האלה יעזרו לך לבלות את זמן ההפסקה עם תועלת לבריאות!

 כורסת עיסוי בלובי או בחדר צוות

כורסת עיסוי תשתלב היטב במרחבים שונים של משרדי החברה, לרבות בלובי. אם חברתכם פועלת בתחום IT, כורסת עיסוי מסוגננת עם תוכניות מדיטציה מיוחדות תהפוך למקום מנוחה של העובדים שלכם.

במידה ועיסוקכם הוא בתחום היופי, הבריאות או התיירות, אביזר זה ידגיש את אווירת העסק באופן אותנטי במיוחד. כך, לכל עובד תהיה אפשרות לנוח, וכן תוכלו להציע פסק זמן של הרפיה ללקוחותיכם.

 כורסת עיסוי בחדר צוות

חדר ייעודי למנוחת אנשי הצוות בחברה מהווה אופציה טובה מאוד להכנסת כורסת עיסוי. כדאי לקשט את החדר בזרי וכדי פרחים יפים ולהציב בחדר כורסת עיסוי. תראו איך החדר הופך לאי של בריאות ורוגע של ממש!

מתעניינים בהשכרת כורסת עיסוי? כאן תוכלו לקבל פרטים נוספים.

מעוניינים לקנות? כאן תוכלו לקבל פרטים נוספים.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים להתנסות חינם

אביזרים לעיסוי

גלילי בד לא ארוג רוחב 85.00 ₪ כרית טיפולים חצי עגולה 99.00 ₪ כיסוי למיטת עיסוי 10 יחידות 85.00 ₪ 65.00 ₪ כרית טיפולים עגולה 60*15 ס… 99.00 ₪ אביזרים

קרא עוד »

מתנות לבריאות

זוג צמידי משקולות כף יד וקרסול 190.00 ₪ 89.00 ₪ משקל זכוכית דיאגנוסטי ​BF195 B… 250.00 ₪ 149.00 ₪ iDream 5S מכשיר עיסוי לראש ולע… 1,900.00 ₪ 1,590.00 ₪ Beurer LR

קרא עוד »

יכול לעניין אותך גם

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן